top of page
image_edited_edited.jpg

Osivo salát listový dubáček 'Vespucci' 100ks

Vysoce kvalitní osivo salátu typu Dubáček. Je velmi odolný proti vybíhání při vyšších teplotách, má sytě zelenou barvu a výbornou chuť s ořechovým nádechem. Odrůda je vhodná pro postupnou sklizeň - roste od výsevu cca 6 týdnů, pak se sklízí každý týden po dobu cca 4 týdnů.
Cena: 200,-Kč / 100 semen vč. DPH
9_edited.jpg

Osivo salát typu salanova 'Caravel' 100ks

Kvalitní odrůda listového salátu typu Salanova. Odrůda je odolná protii vybíhání při vyšších teplotách a vytváří na pohled zajímavou texturu. Jedná se o robustnější rostlinu s méně výraznou chutí - lze si ji představit jako přechod mezi listovým a ledovým salátem. Vhodný pro jednorázovou sklizeň po zhruba 7 týdnech od vysetí.
Cena: 200,- Kč / 100 semen vč. DPH
image_50348545.JPG

Jiffy pot 41mm 50ks

Vysušená tableta obsahující rašelinu s dřevním vláknem. Tabletu nechte nasát vodou a pak do ní lze vysévat i řízkovat. V Jiffy Potu je možné napěstovat silné rostliny pro výsadbu do hydroponie. Do této velikosti lze vysévat i bylinky na široko. Jde o ekologičtější alternativu k rockwoolovým kostkám.
Cena 150,- Kč vč. DPH
image_50408449.JPG

Paper pot 50x25mm  50ks

Váleček z rešeliny a perlitu obalený papírovou manžetou. Standardně se používá pro množení rostlin z řízků i pro výsevy. Kvalitativně je podobný Jiffy Potu, a je to to nejlevnější, co známe. Oproti Jiffy Potu má nevýhodu, že není obalený zespod a hodí se spíš pro výsev samostatných rostlin (salát, atd.) Výsevy na široko jsou poměrně komplikované.
Cena 120,- Kč vč. DPH
image_50388225.JPG

Terra aquatica Pro Organic Grow 0,5l

Ověřená výživa pro pěstování všech rostlin, u kterých se konzumuje zelená část. Je ale vhodné i pro některé kvetoucí druhy, nebo pro zálivku pokojovek. S tímto hnojivem dosahujeme velmi dobrých kvalitativních výsledků u sklizně a zároveň obsahuje maximum organických živin. Důležitá je i stabilita roztoku po rozmíchání ve vodě. Certifikováno pro organické pěstování.
Cena 220,- Kč vč. DPH
bottom of page