top of page
6.jpg

SKUBA 2.0

Vážení zákazníci, velmi si vážíme vaší podpory pro zahájení výroby Skuby 2.0 skrz náš projekt na HitHitu! Momentálně zpracováváme objednávky z této akce. Pokud jste nestihli Skubu 2.0 zakoupit, použijte kontaktní formulář na této stránce. Objednávku a fakturaci provedeme manuálně. Termín dodání bude ve 2. čtvrtletí 2023. Cena je stanovena na 13.000,-Kč vč DPH. Pro sestavu 2ks na 26.000,-Kč vč. DPH Pro sestavu 3ks na 34.000,-Kč vč DPH. Pokud chcete objednat, přidejte prosím vaše fakturační údaje a adresu dodání.

7.jpg
Všechna videa
Přehrát video

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Rozměry: šířka 80 x výška 43 x hloubka 30cm 
Spotřeba energie: max 31W (v provozu 12h denně)
Základní pěstební výbava v balení: ano
Kapacita rostlin: 8 + menší zbytkové plochy pro předpěstování podle potřeby
Typ pěstovaných rostlin: bylinky, listová zelenina do 30cm výšky
Simulované rozednívání a stmívání: ano
Potřeba Wi-Fi sítě: ne
Potřeba Bluetooth: ne

Nejdelší možný interval kontroly ve spuštěném režimu: 21 dníČASTÉ DOTAZY


VYDÁVÁ SKUBA 2.0 NĚJAKÝ ZVUK?

Ano, abyste nemuseli často zalévat a roztok s výživou se nezkazil, uvnitř systému se nachází malé čerpadlo. To je nastaveno tak, aby během dne přečerpávalo a provzdušnilo vodu každých 90min. Cyklus trvá zhruba 10min. Časově je spjaté se svícením - pokud změníte nastavení času na ovladači, čerpadlo bude periodicky přečerpávat v intervalu, kdy svítí světlo. Zhasnuté světlo znamená noční režim a čerpadlo je vypnuté. Zpětná vazba od uživatelů ohledně zvuku není negativního ani pozitivního charakteru. Je to však nutné minimum, aby se roztok nezkazil.
 Provoz Skuby 2.0 je z tohoto hlediska srovnatelný například s akváriem.

SVĚTLO NA SKUBĚ 2.0, BUDE MĚ RUŠIT?

Odstín světla je definován jako denní bílá - tedy někde mezi studeným a teplým odstínem bílé. Tato barva ještě dobře vyhovuje rostlinám a zároveň nepůsobí tak chladně pro člověka. Systém je přednastaven tak, aby se ráno postupně rozedněl a večer setměl. V plném výkonu světlo svítí 12h denně. Konstrukci samotného světla jsme řešili tak aby neoslňovalo, hliníkový profil je hluboký
a v něm instalovaný reflektor usměrňuje světlo na rostliny. Tím se snižuje pravděpodobnost oslnění a zároveň spotřeba. Systém prozatím neumí měnit barvu světla. Pokud vyžadujete před spaním změnu barvy osvětlení interiéru, doporučujeme přenastavit čas na řídící jednotce tak, aby už byla Skuba 2.0 v požadovanou hodinu změny barvy osvětlení vypnutá.


BUDEB

OBJEDNAT SKUBU 2.0

bottom of page